Skrydis iš Paluknio į Trakus - 30 min

Trakų apylinkės - pats populiariausias skrydžių iš Paluknio tikslas. Labai džiaugiamės turėdami ypatingo grožio kraštovaizdį visai netoli vieno populiariausių ir jaukiausių Lietuvos aerodromų. Skrydis į Trakus ir atgal trunka maždaug pusę valandos. Pakankamai ilgai, kad spėtumėte pajausti kaip erdvėje skleidžiasi emocijų sparnai ir ne per ilgai, kad neramiu oru nepradėtų protestuoti kūnas. Laiko užteks ir susipažinimui su lėktuvo valdymo ypatumais. Jei tik norėsite :)
Pakeliui į Trakus matysime ne vien miškus ir debesis. Vos pakilus šiaurės vakaruose įžiūrėsime Elektrėnų kaminus. Horizonte matysis baltas Vievio grūdų elevatorius. Sukantis aplink Trakus nepamirškite apžiūrėti Vilniaus - Pilaitės, Gariūnų elektrinės kamino ir televizijos bokšto. Po sparnu praplauks ir Vytauto Didžiojo gimtoji Senųjų Trakų pilis. Jei pasiseks, ore sutiksime kelis oro balionus, o galbūt pamojuosime sparnais kylantiems parasparniams.
Jei jau susiruošite atvažiuoti į Paluknį, neskubėkite kuo greičiau traukti namo. Aerodrome veikia kavinė, viešbutis, turime jaukių vietų piknikui, jei reiks - rasime kepsninę ir pusšimtį iešmų. Tik stipriai laikykit gėrimus, kad neapsilaistytumėt dairydamiesi į nuolat zujančius mažuosius lėktuvus, sraigtasparnius ir tyliai tupiančius ilgasparnius sklandytuvus.
Skristi galime kiekvieną dieną jei tik leidžia oras. Vis tik patys gražiausi skrydžiai pavyksta anksti ryte arba vakare prieš pat leidžiantis saulei.
Skambinkit ir atvažiuokit ! ;)